Telefon v „hajzlu“

Telefon v „hajzlu“

Dnes se mi stala jedna legrační věc. No teda, jak se to řekne, ještě nevím jaké bude mít následky. Snad žádné.

Určitě to znáte, pořád odkládáte tu nutnou věc, kterou potřebujeme dělat každý a to jít na toaletu. Já dělám to stejné a dnes se mi to vymstilo a to protože mám ve zvyku sebou všude tahat telefon. A  to i tady 🙂

Dala jsem si ho do zadní kapsy a ejhle, při stahování kalhot se najednou ozvalo žbluňk a telefon byl v záchodové míse! Ještě že bylo spláchnuto a obsah mísy byla jen“čistá voda“!

Honem jsem natáhla kalhoty a ani mě nezajímala nutkavá momentální potřeba a rychle jsem zalovila do mísy. Telefon fungoval, teda zdánlivě. To jsem zjistila až déle. Obložila jsem si sedátko a konečně dosedala. A během slastné vykonání potřeby jsem se dala do rozebrání a utírání telefonu zvenku a zevnitř.

Vše perfektně otřeno, to jsem si bohužel jen myslela. Po zapnutí telefonu sice fungoval, ale nějak se sám přepnul do doku a na sluchátka. Takže jsem nemohla přijímat hovory a ani volat! Tak co teď? Panika! Zkoušela jsem hledat v nastavení a nic!

Letěla jsem ke svému operátorovi ať mi poradí, jak to vypnout a bohužel nic. Ale poradili co s ním dál. Naštěstí kousek od nich je opravna mobilů. Letím, tam s vírou, že bude nějaká prkotina a já budu moct zase fungovat. Přátelé omyl. Dozvěděla, že jsem se, že dnes jsem už druhá s tímto problémem a telefon tam musím nechat. Bude hotový až v 17 hod!

Ŕíkala jsem si v pohodě, v kanclu máš další dva modely, hodíš tam simku a znova to rozjedeš. Haha, opět jsem se mýlila. Sice dva tel. tam mám, ale mám tu mini simku a ta do nich nejde, i když jeden je už dotykový.

Uklidnila jsem sama sebe a zjistila, že se svět nezboří a bude se pořád točit i beze mě na drátě 🙂

Takže lidi, vemte si ze mně ponaučení a nedělejte stejné chyby 🙂

Přeji krásný čas

Kateřina Larischová

 

 

Kateřina Larischová
majitelka firmy Fresh Business s. r. o. se 17-ti letou zkušeností v profesionálním úklidu.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *