Generální úklidy

Toto je velice široký pojem a zahrnuje spoustu možností úklidu. Zjednodušeně se dá říct, že se jedná o hloubkový, precizní úklid veškerých ploch a prostor, který nelze většinou hloubkově a důkladně z časových důvodů uklidit při pravidelných úklidech, které uklízíme jako firma nebo Vy osobně.

Obyčejně se jedná o generální úklid bytů a rodinných domů, generální úklid společných prostor v panelových a bytových domech, generální úklid kanceláří, generální úklid komerčních prostor, generální úklid po řemeslnících, generální úklid po malířích, generální úklid včetně mytí oken a rámů, čištění žaluzií, radiátorů, pečících trub a sporáků, čištění koberců, čištění sedaček, čištění kožených sedaček, hloubkové strojní čištění podlah, hloubkové čištění dřevěných podlah, renovace veškerých druhů podlah, čištění matrací, čištění světel, lustrů, zámkové dlažby, bazénů, fasád atd.

Ceny se pohybují od 250 Kč / hod./ osoba, nebo plošnou sazbou od 55 Kč / m2. Poptejte úklid, vypracujeme přibližnou kalkulaci.

Jsme schopni zajistit jakékoli Vaše požadavky a četnost úklidu. Napište nám je a my vytvoříme kalkulaci na míru.