O nás

Profesionálním úklidovým službám se věnujeme již od roku 1998 nejdříve jako OSVČ pod předešlým názvem Čistota – úklidové služby a od roku 2019 jako s. r. o. pod názvem Fresh Business Facility. Toto Vám může napovědět o dostatečných zkušenostech s profesionálními úklidovými službami. Snažíme se stále vzdělávat a jít s dobou. Proto neustále obnovujeme naše technické zázemí, metody a nabídku služeb.

Naším cílem je, klientům a zákazníkům pomáhat a podporovat je v tom, aby se tam, kde jim poskytujeme naše služby, cítili skvěle. Abychom vším co děláme (perfektní práce, gesta, nálada) přinášeli pozitivní, čistou, svěží, inspirující, harmonickou, kreativní a radostnou energii.

Protože si uvědomujeme, že prostředí ve kterém žijeme, nebo pracujeme nás ovlivňuje ze 33,3 %!

To znamená, že je důležité, jaké jsou prostory, ve kterých trávíme čas. Jak na nás působí, jak je vnímáme, jak se v nich cítíme.

A právě s tím souvisí naše práce – poskytování profesionálních úklidových služeb a správa a údržba nemovitostí.

Představte si svůj domov, nebo pracovní prostor jako neuklizený, nelibě vonící, všude se povalují neuspořádané, rozházené dokumenty, oblečení, na nábytku leží prach.

A nyní si jej představíte jako krásně uklizený, uspořádaný, čistý a voňavý.
Ve kterém byste chtěli raději žít a pracovat? Jistě se shodneme, že v tom krásně uklizeném a voňavém. V něm totiž daleko lépe proudí čistá, podporující, harmonizující, inspirativní energie, která nás povzbuzuje k pozitivnímu a tvořivému myšlení.

A přesně to se snažíme vytvářet naší prací, službami a produkty. Děláme vše s radostí, s cílem přenést pocit harmonie a čistoty do Vašich firem a domovů.