Mytí a údržba fotovoltaických elektráren

Představujeme přístroj, který bez použití chemie, vysokozdvižných plošin dokáže umýt fotovoltaické solární panely a to i na střechách domů pomocí demineralizované vody.

 Co je demineralizovaná voda?

Je to voda ve své nejčistší podobě, fyzikálně zbavené minerálů a nečistot, které jinak zanechávají na skle skvrny od vodního kamene a další šmouhy. Takovéto nečistoty se označují zkratkou TDS (Total Dissolved Solids – zcela rozpuštěné pevné látky) a jsou měřeny v jednotkách ppm (parts per million). Voda, která je považována za dokonale čistou, má hodnotu ppm nula.

 Proč používat demineralizovanou vodu pro čištění?

 Protože dokonale čistá voda má vynikající mycí schopnosti a sílu i bez nutnosti použití chemických mycích prostředků a zanechává skla, fotovoltaické panely a další povrchy čisté s úsporou času, úsilí a peněz. Navíc při použití HiFlo UNGER Pure Wather Systému se jedná o rychlou, bezpečnou a účinnou metodu jak čistit ve výškách.

 
Jak to funguje?

Tato filtrační jednotka s kompletním pryskyřicovým filtrem určeným pro velké úklidové práce. Je schopná okamžitě vyrobit 100% čistou vodu zbavenou minerálů a dalších nečistot. Takto upravená voda umožňuje čistit sklo, fotovoltaické panely a jiné plochy snadno, rychle a bez nutnosti použití dalších chemických prostředků. Filtrační souprava je určená pro mobilní a rychlé užívání na principu průtoku vody z vodovodního řadu bez nutnosti použití el. proudu. Vše co k práci potřebujeme je pouze upravená voda, mycí kartáč a odpovídající teleskopická tyč s hadicí.

Abychom byli mobilní a tuto služby mohli poskytovat bez omezení přístupu k vodě, upravili jsme si tento stroj podle těchto potřeb. Nejsme tedy omezeni vodovodním řádem.

Mytí můžeme provádět kdekoliv i na zelené louce kde je vystavěna fotovoltaická elektrárna.

Cena se pohybuje od 15 Kč / m2, minimálně 500 Kč / čištění