Parní čištění

Pára o teplotě 140 – 160 °C odstraňuje zašlé a zažrané nečistoty, desinfikuje, zabíjí roztoče a rozpouští mastnotu. Vysoký parní tlak (až 8 bar) je schopen díky různorodým tryskám a nástavcům takzvaně odstřelit různé nečistoty z těžko přístupných míst, škvír a různých záhybů, žádné místečko nemá šanci ukrýt jakýkoliv druh nečistot.
Párou lze ve většině případů vyčistit povrchy bez použití chemických prostředků, díky tomu šetříme okolí od škodlivých výparů a tím i sebe sama, nemluvě o úsporách za výdaje na chemické čisticí prostředky.

Horká pára spolu s vysokým tlakem je schopna propustit skrz naskrz koberce, matrace a polstrování, tím ničí různorodé a drobné organismy v nich obsažené.

Skvěle působí na nahromaděný vodní kámen, protože opět díky rozličným kartáčkům a nástavcům spolu s vysokým tlakem a teplou párou mechanicky působí na daná místa a opět takzvaně odstřelujeme a čistíme povrchy.

Pára je skvělým pomocníkem při čištění spár a dlažeb. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že jsem někdy překvapena, jak podlaha prokoukne a dokonce se i leskne po jejím zásahu.

Mohu vřele doporučit, jakožto milovník přírody a ekologických prostředků na čištění.

Musím ještě podotknout, že výjimku tvoří hodně zamaštěné povrchy. V tomto případě je zapotřebí použít chemii spolu s vysokotlakým parním rázem, aby se docílilo perfektního odmaštění.

Parní čištění je tudíž ekologické, hospodárné, zdraví nezávadné a hlavně účinné i v místech kam se nelze jinak dostat.

Nabízíme:

Parní čištění všech povrchů s vysokoteplotní odolností, parní čištění podlah a obkladů, parní čištění spár, parní čištění dlažeb, parní odstranění plísní, parní odstranění mastnoty (při velkém zamaštění je třeba použít chemii), parní čištění rámů oken, parní čištění sanitárního zařízení, parní čištění kuchyňských spotřebičů, parní čištění koberců, parní čištění matrací, parní čištění polstrovaného nábytku, parní odstraňování ledu z vnitřku lednic a mrazáků, parní čištění a odstranění žvýkaček.

Používáme profesionální 8 barový parní stroj s odsáváním s výstupní teplotou 140 - 160 °C.

Ceny se pohybují od 360 Kč / hod., minimálně 500 Kč / úklid 

Cena za čištění podlah od 80 Kč / m2, minimálně 500 Kč / úklid

Jsme schopni zajistit jakékoli Vaše požadavky a četnost úklidu. Napište nám je a my vytvoříme kalkulaci na míru.