Pravidelný a nepravidelný profesionální úklid firem, panelových a bytových domů

Naším cílem a přáním je poskytnou nejlepší a nejefektivnější služby, které budou ladit a korespondovat s požadavky zákazníka a daným prostředím uklízených prostor. Jsme otevřeni každému požadavku a kvalitu a profesionalitu, bereme jako samozřejmost.

Tyto úklidy se většinou dělí na denní, týdenní, měsíční, tří měsíční, šesti měsíční a roční. Záleží na Vašich požadavcích a domluvě.

Pro veškeré profesionální úklidy používáme profesionální úklidové prostředky, pomůcky a techniku.
Můžete si vybrat prostředky buďto „klasické chemické“, nebo prostředky šetrné k životnímu prostředí, tzv. „ ekologické“. Záleží na Vašich preferencích a typu uklízených prostor. Také je možné dohodnout se na používání Vašich prostředků, techniky a pomůcek. (nejčastěji u pravidelných úklidů domácností)

Protože jsme si vědomi specifičnosti a různorodosti prostor a požadavků, preferujeme před naceněním a prvotním úklidem osobní schůzku v místě úklidu, kde s Vámi projdeme prostory úklidu a dohodneme se na četnosti, daných vhodných technologických postupech a metodách úklidu, použití nejvhodnějších úklidových prostředků a techniky, abychom dosáhli co nejefektivnějšího a nejlepšího výsledku při provádění profesionálních úklidových služeb. Vše uzpůsobíme tak, aby naše služby byly v souladu s Vašimi požadavky a typem uklízených prostor a aby jsem dodrželi naše motto "čistota, svěžest, efektivita, harmonie a radost".