Úklid průmyslových a komerčních objektů

Poskytujeme profesionální úklid průmyslových a komerčních prostor, které jsou většinou specifické v nutnosti použití automatických podlahových strojů, buď na čištění podlah, nebo jejich zametání a třeba i speciálních vysavačů, například s ochranou proti vybouchnutí na vysoce vznětlivé a výbušné látky. 

Nabízíme komplexní profesionální pravidelné úklidy, například obchodních a nákupních center, hypermarketů a supermarketů, výrobních hal, skladů, garážových domů a stání. Dle požadované četnosti a otvírací doby zajišťujeme profesionální úklid podlah veřejných i neveřejných prostor mopováním a strojním čištěním podlah, tzv. automatickým podlahovým strojem. Ten zajišťuje vyčištění podlahy speciálními čistícími prostředky, použitých dle druhu povrchu, s okamžitým odsáním nečistot. Díky tomu je podlaha čistá a okamžitě suchá, tudíž pochozí. Výhodou tohoto čištění je, že se do pórů povrchu podlahové krytiny špína nezažírá a povrch je stále zářivě čistý, neustále vzhledný a okamžitě pochozí. Dále zajišťujeme úklid a dezinfekci toalet, umýváren, přebalovacích boxů. Čištění podzemních a nadzemních garáží a garážových stání dle požadavku. Buďto pravidelné, nebo jednorázové strojní zametení, průmyslovým zametacím strojem, nebo generální čištění ploch kotoučovým strojem a pravidelné čištění ploch automatickým strojem. V některých případech znečištění se všechny zmíněné technologie musí uplatnit najednou.

Zajistíme také péči o zeleň, sekání a zpracování trávy a v zimních měsících odklízení sněhu s případným odvozem.

Náš personál je proškolen dle typu poskytovaných služeb a také dle specifikace uklízených prostor. Personál každé tři měsíce prověřujeme výpisem z rejstříku trestů a má hmotnou zodpovědnost.Tímto zaručujeme kvalitu poskytnutých služeb a také kvalitu personálu provádějících dané úklidové služby a činnosti.

Zajistíme jakékoli Vaše požadavky a četnost úklidu. Napište nám je a my vytvoříme kalkulaci na míru.