Zakladatelka společnosti

Kateřina Larischová

Jmenuji se Kateřina, jsem majitelkou firmy Fresh Business. S týmem jsme připraveni Vám profesionálně pomoct a poradit s realizací úklidu, správy a údržby vašich nemovitostí.

Pocházím z Ostravska, ale již spoustu let žiji v jižních Čechách a to nedaleko Českých Budějovic. Je mi ... ženy prý nemají prozrazovat svůj přesný věk, takže jsem právě v těch nejlepších letech po třicítce :-) .

Jsem pozitivně naladěná, jak jinak, než krásná, skvělá, prostě perfektní žena, která miluje život a práce kterou dělám, je i mým koníčkem…nesmírná výhoda. Odpadá mi frustrace s nadcházejících pondělí, kdy už „zase musím“ do práce. Já se do ní totiž těším :-) !!! Miluji výzvy a řešení.

Úklidem se zabývám od svých 12 let, kdy jsem poprvé začala uklízet dům známým mé dobré kamarádky. Už v té době jsem hledala ty nejúčinnější metody, způsoby a přípravky, aby se mi dané úkony dělaly co nejlépe a nejkvalitněji. A to dělám dodnes.

Vlastně teď si uvědomuji, že jsem byla „agitátorkou čistoty“  již od 7 – 8 let, kdy jsem obcházela sousedy ve vchodě v domě, kde jsme bydleli. Směle jsem je nabádala k tomu, aby uklízeli zejména sklepy, protože je tam spousta prachu, který nám dětem škodí! Pamatuji si, že jsem je tehdy moc nepřesvědčila a sklep jsem svědomitě uklízela hlavně já 🙂

Spokojenost mých prvních klientů byla opravdu velká. Byli velice zklamaní, když jsem odjížděla studovat a nemohla pro ně již dále pracovat. I při studiu jsem si přivydělávala úklidem a samozřejmě se stejným ohlasem.

A právě tato spokojenost všech lidí kde jsem pracovala, mě přivedla po několika pracovních příležitostech, které mě neuspokojovali na nápad založit vlastní úklidovou firmu.

A nyní po letech nasbíraných zkušeností (cca 16), Vám v pdf s video návody na domovské stránce předávám ty nejzákladnější a také nejnovější možnosti a metody proto, abyste si i vy sami mohli profesionálně a s radostí uklidit.

Pro Ty, kteří chtějí radši využít našich profesionálních úklidových služeb nabízím kvalitní, profesionálně odvedenou práci udělanou s radostí a záměrem přinést čistotu, pozitivní energii, Vašim firmám, domovům, institucím a všude tam kde budete chtít.

P. S.: Děkuji své mamince za to, že mě od útlého dětství vedla k čistotě a i díky ní jsem tam kde jsem a umím co umím a dělám co mě baví a miluji :-) . Díky mamčo :-)