Feng shui – očista prostor, jak na to, a ještě si to užívat…

Zkoušeli jste někdy opravdu očistit prostor, kde žijete nebo pracujete?

Já ano, a musím říct, že to bylo nejen zábavné a „mystické“, ale také praktické. Cítila jsem se ještě úžasněji, než po pořádném „předvánočním“ úklidu :-).

Vy, kteří jste shlédli úvodní video, a nebo si přečetli záložku o nás, tak už víte, že nás prostředí kolem poměrně dost ovlivňuje, a proto je dobré se mu občas i více věnovat a pořádně ho pročistit. Především v dobách, kdy je nám hůře, nedaří se nám a je nám tak nějak ouvej…každému se to občas přihodí.

Jak na to:

– pozvěte svou nejlepší kámošku/ky (minimálně Vám pomůže a poradí při odložení, nebo vyhození starého oblečení a dalších tretek, které jen zbytečně zabírají ve skříni místo…)

– pusťte si svou oblíbenou muziku

– oblečte si něco fakt pohodlného

– nalijte si skleničku vínka, nebo něčeho, co Vám moooc chutná

– připravte si věci na úklid (mikro utěrky, kbelík, mop na vytírání)

– bílou šalvěj a ohnivzdornou misku

– růžový olej

– ještě jeden alkohol, ale teď ne pro vnitřní použít :-D, ale na rozředění růžového oleje k přípravě roztoku na očistu

A dejte se do toho. Občas si u toho třeba i trsněte při muzice, která Vás nabíjí…bude Vás to bavit, uvidíte 🙂

Takže, v první řadě to chce pořádně klasicky uklidit. Utřít prach, vyluxovat, vytřít a pak se zamyslet, čeho se máte zbavit… Jsou to věci, které ztratili svou funkčnost, staré omšelé a nemoderní oblečení, nebo to, které Vám nesedí, je malé a říkáte si „však já do toho zase jednou zhubnu“… Věci, které se Vám už nelíbí, nebo jste je nahradili něčím novým. Pokud toto alespoň jednou ročně neuděláte, zahltíte se věcmi, a díky tomu nedáváte prostor, aby mohlo přijít něco nového. A toto může vést až k psychickým poruchám a fyzickým projevům nemoci.

Až toto uděláte, můžete přejít k očištění prostoru na tzv. energetické úrovni, a to takto:

Bílá šalvěj

šalvěj

Pořiďte si nejlépe bílou vykuřovací šalvěj (např. na stránkách Bílá šalvěj) . Pokud se Vám ji nechce shánět, můžete použít i obyčejnou sušenou. Ta ale tolik nekouří. Bílá šalvěj má výrazně očišťující a regenerační účinky. Posiluje tělo i ducha a navrací energii. Vykuřovaní touto šalvějí dokonale čistí atmosféru, prostory, předměty a osoby od negativních energií. Zahání zlé duchy a povolává duchy dobré. Když si pořídíte svazek bílé šalvěje, můžete ji několikrát použít. Zapalte ji a dejte do ohnivzdorné misky, která vydrží žár. Pohybem ruky nebo foukáním vytvářejte silný kouř, který očišťuje místnost. Projděte takto celý byt, či prostor. Poté bílou šalvěj uhaste a zbytek si ponechte na příště.

Alkohol a růžový olej

ruzovy olej

Na tento poslední úkon s růžovou vodou si připravte speciální náčiní na úklid (nejlépe novou modrou mikro utěrku a nový návlek na mop, nebo nový hadr na podlahu). Poté rozřeďte, nejlépe v láhvi z hnědého skla, v 10-20 ml alkoholu 1 ml čistého růžového oleje (např. Růžový olej). Do vody na čištění přidejte 2-3 kapky tohoto roztoku a čistým hadrem otřete nábytek, obrazy, stěny a vytřete podlahu od nahromaděné spotřebované energie. A je hotovo…

Uvidíte, jaký budete mít po očistě skvělý pocit a jaká čistá, jasná energie bude z takto očištěných prostor vyzařovat.

Dejte vědět, jak Vám to šlo a jaký byl výsledek…

Skvěle se u toho bavte

Přeji krásný a radostný čas

Kateřina „očištěná“ Larischová

Kateřina Larischová
majitelka firmy Fresh Business s. r. o. se 17-ti letou zkušeností v profesionálním úklidu.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *