Dovča jupííí, ale…..

Dovča jupííí, ale….

Je léto, venku krásně a já už se moc těším na dovču. Tak jako i Vy, jak jinak 🙂 Už se nemůžete dočkat, až se vyvalíte někde na pláži a budete se opíkat, že? 🙂 Každoročně, když mi to čas dovolí, vyrážíme s partou přátel někam k moři (hlavně Chorvatsko) – to tady v ČR pořád letí. Miluji vodu a obzvlášť tu mořskou. Už sním o tom, jak se tam čvachtám a potápím se… Úplně na mě „dýchla“ ta vůně moře a mořského podnebí… Asi půjdu zatím aspoň k jezu:-)

No, ale to bych nebyla já, abych se nepřipravila na apartmán, ve kterém budeme celá parta trávit dovolenou. Přátelé se mi sice smějí, ale kolikrát jsem byla ráda, že jsem na cestách měla s sebou svou „SOS úklidovou taštičku“.

Kamkoliv přijedu, tak první, co udělám, je, že ji vytáhnu a okamžitě se dám do čištění toalety a koupelny. Možná pro někoho praštěné, ale už několikrát se mi totiž stalo, že i v 5* hotelu byla toaleta po zvednutí prkénka odporně špinavá. Prostě nic nenechávám náhodě a ihned po příjezdu tyto, pro mě nejdůležitější místa vyčistím a vydezinfikuji. Pak jsem konečně spokojená, že je v klidu můžu používat, i když jsem pro ostatní „exot“.

Co vlastně ta má SOS taštička obsahuje?

  1. menší lahvičku s rozprašovačem a dezinfekčním přípravkem
  2. houbičku
  3. utěrku z mikrovlákna červené barvy na toaletu.

Zabere minimum místa a já si mohu v klidu užít pobyt v hotelových pokojích nebo apartmánech a nemusím se obávat bakterií a plísní. Vím, říká se, že se nemá nic přehánět, ale co se koupelny a toalety týče, mám to prostě jasně dané a nastavené, a přesto nejede vlak. Nebo je to možná profesionální deformace 🙂

Napište mi dole do komentáře jak jste na tom Vy? Také si s sebou berete úklidové prostředky, nebo nejste tak „střelení“, jak o mě říkají přátelé, a prostě to neřešíte a věříte uklízečkám, které se starají o pokoje?

Přeji krásné léto a úžasnou dovču

Kateřina „postrach toalet a koupelen“ Larischová

Kateřina Larischová
majitelka firmy Fresh Business s. r. o. se 17-ti letou zkušeností v profesionálním úklidu.
Komentáře
  1. Jana napsal:

    Kačko, mám to podobně 🙂 Na dovolenou bez mikro utěrky nikdy nejedu. Otírám si i poličky ve skříních a noční stolek. Prostě všechno, čeho se můžu dotknout. Už mi to nepřipadá ani jako úchylka :-))

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *