Jak pořád nemáchat a ždímat…

Jak pořád nemáchat a ždímat…

Léto skončilo a přichází podzim (vlastně už je tady…dnešní teplota pod nulou…brrr) a brzy tu budou Vánoce a čas předvánočních úklidů, které většina z nás moc nemusí.

Znáte to – opět všechno vyndáme z polic, pečlivě otřeme, naleštíme a vypulírujeme. Alespoň jednou ročně, právě o svátcích, toužíme mít kolem sebe perfektně čisto a skvělý pocit z něj.

Aby se Vám to dělalo snáze a rychleji klikněte na tento odkaz: „Jak skládat hadřík při úklidu“  a mrkněte na video o tom, jak si fakt hodně urychlit práci a také šetřit své krásné ruce.

Já sama si tuto metodu při každém úklidu připomínám a snažím se ji použít, protože hodně ušetří čas, a o to přeci jde… Ale znáte to – zvyk je železná košile, a proto na to občas zapomínám.

Bohužel, tato metoda není moc vhodná na příliš zaprášené, špinavé prostory a povrchy… Jde to, ale musíte daleko častěji hadřík máchat a ždímat.

Využijte tedy 16 – ti ploch hadříku a vyzkoušejte tuto skvělou metodu. A pokud se Vám tento návod líbí, klikněte na „to se mi líbí“… ten prst nahoru a sdílejte 🙂

 

Přeji krásný čas a mnoho úsměvů nejen při úklidu

Katka „ne/vymáchaná“ Larischová 🙂

Kateřina Larischová
majitelka firmy Fresh Business s. r. o. se 17-ti letou zkušeností v profesionálním úklidu.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *